HK Dukla Trenčín B – MHK Dolný Kubín 5:3 (3:1, 1:2, 1:0)

MHK Dolný Kubín – HK Dukla Trenčín B 2:7 (0:4, 1:2, 1:1)

DORAST

HK ISKRA Partizánske – MHK Dolný Kubín 4:5 sn. (2:0, 0:2, 2:2, 0:1)

Tréner Michal Jurík: Podobný scenár, ako posledný vzájomný zápas s týmto súperom. S rozdielom, že sme zápas nenechali zájsť až do samostatných nájazdov, ale rozhodli sme ho už v predĺžení. Prvý zápas v nadstavbovej časti sme nezačali vôbec dobre. Prvá tretina nás prebrala do reality majstrovských zápasov. Prehrali sme ju 2:0. Aj napriek tomu sme neprestávali veriť, že zápas dovedieme do úspešného konca. V druhej tretine sme sa skoncentrovali, zrýchlili sme hru, začali sme byť kreatívnejší, hokejovejší. To nám prinieslo dva góly z dvoch presiloviek a začínalo sa od nuly. V tretej tretine sme pokračovali v nasadenom trende a pridali sme tretí gól. Žiaľ, nevyhli sme sa aj chybám, čo súper hneď trestal. Tri tri a opäť od nuly. Dve minúty však vynikajúco hrajúci „mladý“ Foltín pridal svoj druhý gól v zápase a už sme siahali na tri body. Súperovi však vyšla hra bez brankára a minútu pred koncom opäť vyrovnal. V predĺžení to už bol vabank, kde sa šťastie priklonilo na našu stranu, kedy ušiel osamotený Nicolas Tomko a blafákom doslova pretlačil puk aj za pomoci Patrika Čupku za chrbát brankára. Súper bol húževnatý, ale dovolím si povedať, že sme boli hokejovejším mužstvom na ľade a víťazstvo sme si zaslúžili. O to viac nás teší, že nám vyšli všetky tri presilové hry.

SŽ AA

MHK Dolný Kubín/MHK Ružomberok – HK 95 Považská Bystrica 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

SŽ A

MHK Dolný Kubín – HKM Zvolen 12:4 (4:2, 3:1, 5:1)

Tréner Ivan Hricko: Opäť sme nastúpili s komplet tromi formáciami čo nám dávalo možnosť hrať aktívne, súpera hneď z úvodu hlboko forčekovať a premeniť skúsenosti z tréningov do zápasovej praxe. V šatni sme si povedali, že musíme hrať koncentrovane a sústrediť sa na každé jedno striedanie. Nepochopiteľne sme sa ale hneď po pár sekundách nechali uspať súperom a z brejku otvoril skóre. Od tohto momentu sa naši chalani zdravo nahnevali a v celom zápase sme dominovali. Teší ma veľká strelecká efektivita a množstvo premenených šancí. Boli tam aj chybičky, nepresné prihrávky, ale to k tomu patrí. Už budúci týždeň nás čaká derby v Liptvskom Mikuláši, musíme sa kvalitne pripraviť. Čaká nás ďalšia výzva, na ktorú sa tešíme.

MŽ AA

MHK Dolný Kubín/MHK Ružomberok – HK 95 Považská Bystrica 1:5 na body (1:1, 0:2, 0:2)

Tréner Anton Kalousek: V sobotu odohrali naši siedmaci svoj domáci zápas s  Považskou Bystricou v skoro celom zápase sme mali viac z hry, no súper nás trestal za každú chybu a nakoniec sme prehrali.