V Gelnici sme zvíťazili až po predĺžení

HK SLOVAN Gelnica - MHK AUTOCAR Dolný Kubín 3:4 pp

PREHĽAD ZÁPASU

Góly: Šimalčík (Junas, Kuráň), Gurčík (Khismatullin, Lorinc), Grega (Sirotňák, Palacko), Spiridonov (Hricko, Sluka), Hančiak (Šeliga, Spiridonov), Khismattullin (Strompf, Gross), Šeliga (Hricko, Hančiak)

Zostavy:

HK SLOVAN: Smik - Palacko, Sirotňák, Grega, Faith, Uhrin - Gross, Mecko, Šumichrast, Pavlík, Hladoník - Lorinc, Strompf, Gurčík, Khismattullin, Gross - Pribula, Ujjobággy, Jakubčák, Mergleský, Gurčík D.

MHK AUTOCAR: Kubiridžák - Šeliga, Lupták J., Hančiak, Hricko, Spiridonov - Sluka, Havlík, Rešetár, Lupták T., Smidžár - Jasenek, Javorka, Šugár, Sleziak, Feherpataky - Junas, Kuráň, Betušťák, Vaculík, Šimalčík 

 

Marek Huba, manažér: Do Gelnice sme išli s jasným cieľom po 3 body a mať tak postup do playoff vo svojich rukách. Pri všetkej úcte k súperovi máme o triedu lepšie mužstvo čo sa potvrdilo aj v zápase, keď opäť pomer striel bol o 100% vyšší v náš prospech. Ale Gelnica nám tento rok vôbec nesedí a hlavne brankár Smik, ktorý opäť podal parádny výkon. Jednoducho nám opäť nebolo súdené viac skórovať. Takmer celý zápas sme hrali u súpera ale nie a nie streliť viac gólov a zápas kontrolovať. Už to teda nemáme vo svojich rukách, musíme čakať na posledné kolo, keď Sabinov privíta Gelnicu. Medzitým samozrejme my musíme zvíťaziť so Sabinovom.