Plyšákové kolo dopadlo na výbornú

MHK AUTOCAR Dolný Kubín - HK Sabinov 12:2 (3:0, 5:2, 4:0)

Góly: Jonák (Lupták T. ), Lupták T. (Hanes, Bodorík), Maňuch (Betušťák, Javorka), Betušťák (Vaculík), Hricko (Jendroľ), Maňuch (Betušťák), Lupták T. (Jonák, Hanes), Betušťák (Lupták J., Maňuch), Jonák (Lupták T. ), Ladňák (Hricko), Hricko (Hančiak, Šeliga), Lupták J. (Jonák, Jendroľ) - Krenický (Garaj), Segľa (Kozma, Vilček)

Zostavy:

MHK AUTOCAR Dolný Kubín – Maťovčík, Pelach – Šeliga, Bodorík, Lupták J., Jendroľ, Javorka, Ladňák – Hricko, Bukna, Hančiak – Jonák, Lupták T., Hanes – Šugár, Huba, Markovič – Maňuch, Vaculík, Betušťák

HK SABINOV – Fekete, Vilček – Trišík, Falat, Segľa, Garaj, Kozma – Guntáš, Bortňák, Lamač, Goffa, Hudáček – Jursa, Príhoda, Lehotský, Kremnický, Vilček

 

Marek Huba, manažér: Tomuto zápasu sme venovali veľa úsilia či zo športovej ale aj z organizačnej stránky nakoľko tento zápas sme nazvali plýšákovým. Pri našom prvom góle mali diváci hádzať plyšáky na ľad, ktoré odovzdáme deťom v našej dolnokubínskej nemocnici. To sa podarilo hneď na začiatku po góle Jonáka. Celý zápas sme mali jasne pod kontrolou, vo svojej réžii, dominovali sme po všetkých stránkach. Dôležité bolo, že sme bavili našich výborných divákov krásnymi akciami, ktorých bolo v zápase neúrekom. Som rád, že do bránky sa dostal aj Dávid Pelach čo je ročník 2005, aj toto ukazuje, že chceme dať v zostave priestor aj našim juniorom a motivovať ich tak k lepšej práci. Ďakujeme aj partnerovi tohto zápasu – firme Ewastav. Ešte raz veľké ďakujeme divákom, ktorí prišli vo veľkom počte, povzbudzovali chlapcov, užívali si hokej a podporili dobrú vec. Týmto ich pozývame aj na ďalší domáci zápas, ktorý odohráme v sobotu 19.11. v regionálnom derby s béčkom Liptovského Mikuláša. Medzitým cestujeme k lídrovi tabuľky do Kežmarku.

#69 Filip Bukna, útočník:   Do zápasu sme išli s jasným cieľom vyhrať za tri body, čo sa nám od úvodných sekúnd darilo aj naplniť. Padli nám rýchle góly hneď v úvode čo nám dodalo kľud a pohodu na hokejkách. Postupne sa nám darilo náskok zvyšovať a baviť divákov peknými akciami a gólmi. Zápas sa nám nakoniec podarilo bez väčších problémov dotiahnuť do víťazného konca začo sa chcem poďakovať hlavne divákom, ktorí vytvorili fantastickú atmosféru. Najbližšie cestujeme k lídrovi tabuľky do Kežmarku, kde sa pokúsime o čo najlepší výsledok.


Fotogaléria