Letná príprava 2024

 

JUNIORI

PELACH Šimon, HAVLÍK Mathias, HERBST Filip, KOLLÁRIK Nicolas, KUBAČÁK Jakub, PÁNIK Andrej, BEČKA Samuel, OLOS Pavol, KMEŤ Samuel, SOLODOVNYK Danill, FLAJS Sebastián, HAVKO Dalibor, SEKEREŠ Martin, GABARA Kevin, OLBERT Richard, ČUPKA Patrik, Žáčik Andrej, GOGOLÁK Adam, MERAVÝ Jakub  

Zraz: štvrtok 2.5.2024, čas: 15:00, zimný štadión

Pondelok            15:15 – 16:30

Utorok                 06:15 – 07:00 (telocvičňa), 15:15 – 16:30, 16:45 – 17:30 (bazén)

Streda                  15:15 – 16:30

Štvrtok                 06:15 – 07:00 (telocvičňa), 15:15 – 16:30

Piatok                  15:15 – 16:30

Tréneri: Michal Jurík, Tomáš Lupták

 

DORAST

BUZÁK Tadeáš, KUBEK Patrik, FRANEK Samuel, MIKUŠ Michal , HUŤKA Jozef, GÁBOR Sebastián, BEČKA Benjamín, BEČKA Timotej, ČERVEŇ Tibor, DRÁB Miroslav, VOZATÁR Dávid, PLICHTA  Adam, KALIS Andrej, MASLÁKOVÁ Bianka , DUDÁŠ Marek, ZAJAC Oskar, GAŠPARÍK Lukáš, MALOVANYI  Igor

Zraz: štvrtok 2.5.2024, čas: 15:00, zimný štadión

 

Pondelok            15:15 – 16:30

Utorok                 06:15 – 07:00 (telocvičňa), 15:15 – 16:30, 16:45 – 17:30 (bazén)

Streda                  15:15 – 16:30

Štvrtok                 06:15 – 07:00 (telocvičňa), 15:15 – 16:30

Piatok                  15:15 – 16:30

Tréneri: Michal Jurík, Tomáš Lupták

 

STARŠÍ ŽIACI

KOŠŤÁL Adrián, ČELLÁROVÁ Nina, GROBARČÍK Marek, HALUŠKA Juraj, KUBÁŇOVÁ Dorota, BENCÚR Peter, KAMPOŠ Tomáš, ZRNÍK Filip, ŽUFKA Dávid, GROER Sebastián, REINISCH Richard, SKOČÍK Lukáš, HAVKO Tomáš, HURÁK Oliver, JANKOVIČ Filip, KUTLÍK Matúš, PRIESOL Tomáš, FRANEK Jakub, KAKAČKA Matúš, KAKAČKA Filip, SVITKO Mário.

Zraz: štvrtok 2.5.2024, čas: 15:45, telocvičňa veľká ZŠ Martina Kukučína (vchod od Aquarelax)

Pondelok            14:30 – 15:45

Utorok                 07:30 – 08:15 ŠPP škola (9+8.roč. - súčastní), 14:45 – 15:30 (bazén)      

Streda                  06:15 – 07:15 (telocvičňa), 07:30 – 08:15 ŠPP škola (7+6.roč. - súčastní)

Štvrtok                 16:00 – 17:00 (telocvičňa)

Piatok                  14:00 – 15:15

Tréneri: Anton Kalousek, Ivan Hricko

 

MLADŠÍ ŽIACI

BALEK Filip, ŽÚBOR Martin, PŠENÁK Marcel, MÁLIK Filip Samuel, SZABÓ Matej, SEKEREŠ Peter, DANČO Patrik, ZÁHORA Marek, BUKNA Jonáš, LEHOTSKÝ Filip, MIKULA Tomáš, TICHÁ Karin, VOZATÁR Martin, ZAJAC Dávid, JAVOREK Matej, BARTOŠ Tomáš, BENCÚR Tomáš, KUBALA Tomáš, KUHEJDOVÁ Katarína, GALČÍK Teodor, FLAJS Simeon, ŠTEFANEK Tobias, SVITKO Michal, PAPAJ Dominik, NAVLÁČIL Samuel, FIDERÁKOVÁ Sára, RANOSTAJ Marek, DAUDA Matej

Zraz: štvrtok 2.5.2024, čas: 14:30, zimný štadión

Pondelok            07:30 – 08:15 ŠPP (5. roč. - súčastní), 13:45 – 15:00

Utorok                13:45 – 14:30 (bazén)

Streda                 06:15 – 07:15 (telocvičňa), 13:45 – 14:30 ŠPP (5. roč. - súčastní)

Štvrtok                14:45 – 16:00

Piatok                  13:00 – 14:15

Tréneri: Ivan Hricko, Anton Kalousek

 

PRÍPRAVKA 5. a 4. ROČNÍK

JAGNEŠÁK Andrej, TATÁR Adam, ZAJACOVÁ Adela, SEKEREŠ Ivan, HORÁČEK Matej, KRŠKA Adrián Ivan, MAKUCH Jakub, PALATINUS Michal, KURČINA Richard, ŽIAK Branislav, KUTLÍK Martin, SKOČÍK Tomáš, BUDIAK Lukáš, MAKÚCH Samuel, HEGYI Olívia, KOVÁČ Jakub, ŽILINEC Matej, SZABOVÁ Michaela, KUTLÍK Dominik, MICHNA Alex, JANKOVIČ Marek, OSADSKÝ Lukáš, BALUN Nikolas, ŠTEFANIČIAK Tomáš, HEPFEL Filip, JAVOREK Šimon, HUBA Samuel, KOVÁČIK Oliver, KUBALA Matúš, KUKAN Teo, MICHNA Alex, Juraj TOPOLANČÍK, Sebastián MIKUŠ, BIEL Marek, MUŹILA Michal, JANČEK Hugo, RANOSTAJ Teo

Zraz: štvrtok 2.5.2024, čas: 15:30, zimný štadión

Pondelok           

Utorok                 15:00 – 15:45 (bazén)  

Streda                  15:00 – 16:00

Štvrtok                 15:45 – 17:00

Piatok                  16:00 – 17:00 (telocvičňa)

Tréneri: Milan Jonák, Tomáš Lupták, Nikolaj Smolka

 

PREDPRÍPRAVKA 3. a 2. ROČNÍK

KUBAS Peter, SAGAN Oliver, MIKULA Šimon, HALAŠA Matúš, SEKYRA Adam, KOMPAN Mathias, SOKOL Filip, ŠTÁBLA Elias, MICHALIC Samuel, KĽUSKA Jakub, MALÝ Dávid, BIŠTIAK David, BENČÍKOVÁ Veronika, MEŠKO Jakub, HAMPEL Ivan, SVITKO Richard, MARIŠTIAK Matias, MATÚŠKA Teodor, LUPTÁK David, SLUŠŇÁK  Adam, LEHOTSKÝ Adam, OSADSKÝ Tibor, JANCEK Jakub, CUBINEK Adam, HAMPEL Oliver,  KAPIČÁK Juraj, ZÁHUMENSKÝ Matej, LACKO Samuel, SPORKA Samuel, TOMAN Timotej, POTOČAN Peter, PALATINUS Teo, TOPOĽANČÍK Ondrej, SÁRENÝ Ladislav, SÁRENÁ Lucia, Gužik Teo, PRIESOL Jonáš, TABAKOVÁ Marianna, TABAK Ján, KURNOTA Adam, KAKAČKA Róbert, JANIDŽÁR Milan, MÁLIK Martin, BAJČIČÁK Dominik, CHROMČÁK Matej, HABÁNIKOVÁ Tamara, MEDVECKÝ Martin

Zraz: piatok 3.5.2024, čas: 16:45, zimný štadión

Pondelok            16:00 – 17:00

Utorok                 17:00 – 18:00

Streda                  16:00 – 17:00 (telocvičňa)

Štvrtok                

Piatok                  17:00 – 18:00

Tréneri: Tomáš Lupták, Milan Jonák, Nikolaj Smolka

 

PREDPRÍPRAVKA 1. a 0. ROČNÍK

Kampoš Matúš, Urban Damián, Mikuš Daniel, Ťažandlák Benjamín, Hnojčík Oliver, Regulyová Alica, Paľa Samuel, Kurčina Michal, Kapičák Šimon, Michna Maxo, Nemček Matej, Šuvadová Dorota, Lupták Lukáš, Hanzely Marco, Balek Dominik, Szilváši Marco, Budiak Krištof, Hubová Dorota, Pastorek Richard, Kapičáková Sára, Časo Matej, Javorek Juraj, Straka Lukáš, Maretta Viliam, Slušňák Teo, Starek Štefan, Kazimier Tibor, Nemček Matej, BAJČIČÁK Tomáš, KOŠARIŠŤAN Samuel , MATÚŠKA Boris, SROKA Timotej , HRIVNÁKOVÁ Alexandra, HRIVNÁKOVÁ Viktória ,

Zraz: pondelok 6.5.2024, čas: 16:45, telocvičňa malá ZŠ Martina Kukučína (vchod od Pelhřimovskej ulice – 1. stupeň ZŠ)

Pondelok            17:00 – 18:00 (telocvičňa)

Utorok                

Streda                  17:00 – 18:00

Štvrtok                 17:00 – 18:00

Piatok  

Tréneri: Nikolaj Smolka, Tomáš Lupták, Milan Jonák